Standardní vybavení

1. Střešní krytina

 Betonová značky Mediterran s možností výběru základních barev – antracit, hnědá, višňově červená a cihlově červená. Střešní krytina je navržena pro bezpečný sklon 22°, v případě snížení sklonu bude zapotřebí provedení těsného nebo vodotěsného podstřešního prostoru.

2. Fasádní zateplovací systém

Kontaktní zateplovací systém je v domech standardně provedeno kvalitní dřevovláknitou deskou švýcarské firmy Pavatex v tl. 100 mm kotvenou k nosné konstrukci nerezovými sponami. Desky jsou následně přetaženy fasádním lepidlem s armovací tkaninou. Konečná úprava fasády je provedena probarvenou omítkou značky Weber střední zrnitosti.

3. Okna

Standardně dodávaná okna jsou okna plastová vyrobena ze 8 komorového profilu Horizont PS Space 8 od firmy Pramos a.s. Tyto profily se vyznačují výbornou tuhostí a stabilitou bez použití recyklátů. Okna jsou již v základu vybavena izolačním trojsklem, přičemž koeficient prostupu -2 -1 tepla rámovou sestavou je Uf = 0,9 W.m .K Standardně jsou dodávána okna v barvě bílé, dle přání je možné dodat okna v provedení s venkovním nebo oboustranným dekorem dle vzorníku. Venkovní parapety provedeny z eloxovanéhohliníku a to buďto v barvě bílé nebo bronzové. Intrierové kliky jsou standardně dodávaný v plastové v bílé barvě.

4. Klempířské prvky

Provedeny z pozinkovaného plechu. Navíc je možné použiti klempířské prvky v různých barvách dle vzorníku RAL. V případě požadavku jiného materiálového řešení (měď, TiZn, poplastované) bude doúčtován rozdíl materiálů.

5. Nosné obvodové stěny

Nosný skelet obvodových nosných stěn je proveden z KVH profilů 60/160 mm, které jsou následně vyplněny minerální vatou Knauf Diffu 160 mm a z exterieru je zateplovací system z polotuhých dřevovláknitých desek Pavatex 100 mm. Z vnitřní strany je skelet uzavřen a ztužen deskami OSB egeer top 4 P+D v tl. 18 mm. Pro správné zajištění parobrzdné vrstvy jsou veškeré spáry desek spojovány lepidlem Omega Quilii a následně přelepeny parotěsnící páskou Airstop.

6. Vnitřní nosné stěny

Nosná konstrukce vnitřních nosných stěn je provedena z KVH profilů 60/160 mm a 60/120 mm, které jsou vyplněny zvukově izolační vatou Knauf Decibelli a z obou stran je zaklopena konstrukční sádrovlaknitou deskou Rigips Rigistabil v tl. 12,5 mm.

7. Stropní konstrukce

8. Střešní konstrukce

Je standardně provedena z příhradových vazníků. Na přání zákazníka můžeme provést klasický krov.

9. Podlahová konstrukce na terénu

Nosná konstrukce.

10. Vnější terasa

Není součástí dodávky

11. Vnitřní podlahy

V domech jsou standardně prováděny lité anhydritové podlahy tloušťky 55 - 60 mm. Tyto podlahy se vyznačují tím, že jsou téměř samonivelační, což znamená, že jsou po zaschnutí perfektně rovné. Pod litou podlahou je samozřejmě položena tepelná izolace z podlahového polystyrenu EPS 100z 70 mm ve dvou vrstvách.

12. Vnitřní příčky

Jsou sádrokartonové značky Knauf. Tloušťka příček je 12,5 cm. Pro zvýšení akusticko- izolačních vlastností je do příček aplikována vata značky TI 140 Decibel značky Knauf.

13. Podhled

Se zvýšenou požární odolností značky Knauf. Zavěšení na vazníkové konstrukci střechy. Je použit protipožární sádrokarton třídy GKF Knauf Red Piano . Podhled je vybaven parotěsnou zábranou přelepen airstop páskou a zateplen celuozou ENROLL 300 mm

14. Podlahové krytiny

Ve standartu se počítá s podlahovou krytinou v ceně 400 kč/m2, (laminátová podlaha,dlažba). Přesný typ bude určen investorem stavby. Předpokládá se provedení standardních povlakových či skládaných podlah. Součástí nabídky je taktéž ukončení podlah, soklů a rohových zakončení.

15. Obklady a dlažby

Přesný typ bude určen investorem stavby,cena 400kč/m2 Předpokládá se provedení standardních kalibrovaných formátů 200/200, 200/400. Výška obkladů - koupelna 205 - 210cm, WC cca 130cm. Součástí ceny je taktéž položení a osazení soklů, či rohových ukončení.

16. Topení

Je provedeno podlahové teplovodní, v technické místnosti je osazen elektrokotel, a v obývacím pokoji 1x termostat.

17. Vnitřní rozvody vod

Provedeno v Alpexu.

18. Vnitřní dveře.

Základní vzorník Masonite Plné Kašírovaná folie Obložková zárubeň vzorník Sepos Kašírovaná folie Klika vnitřní ACI do 500 kč/ks

19. Sanitární vybavení místností

Dodávané vybavení firmy Siko:

Vana – značky Laguna 160x105 – viz. katalog Siko.
Sprchová vanička – keramické, Obdelníkové 90x90cm, výška 6cm – od firmy Vitra
Sprchové dveře a zástěny – skleněné otvíravé na pantech - sklo čiré (nadstandardně Grapi či Chinchilla)
Umyvadlo – Jika Lyra 55cm s krytem sifonu výrobce Jika
WC – závěsný na stěnu - Jika Dino výrobce Jika
Splachovací mechanismus – Geberit Duofix výrobce Geberit typ DOUFIX WC – standardně umývátko 20cm výrobce Jika typ MIO
Baterie – chromové pákové řada S line výrobce Siko typ S-line
Ohřev vody - boiler Ariston 100litrů stojatý závěsný výrobce Ariston V technické místnosti – přívod vody pro pračku a pračkový sifon
V kuchyni – přívod vody pro myčku a dřez

20. Elektroinstalace – silnoprooud

Vybaveny v základním provedení Schneider Unica barva bílá. Rozsah vybavení elektroinstalací se řídí projektovou dokumentací daného domu, elektroinstalace jsou vedeny podle platných ČSN zásuvky a vypínače bílé vývody pro světla jsou ukončeny objímkou se 60 W žárovkou. obývací pokoj – 2X vývod pro světlo, 4x zásuvka ložnice, pokoje – 1x vývod pro světlo, 2x zásuvka koupelna – 1x vývod pro světlo, 2x zásuvka WC – 1x vývod pro světlo technická místnost – 1x vývod pro světlo, 4x zásuvka chodba – 1x vývod pro světlo, 2x zásuvka terasa – 1x vývod pro světlo, 1x venkovní zásuvka vstup – 1x vývod pro světlo Elektroinstalace je provedena v rámci domu, elektroměr a přípojka není součástí Hlavní pojistková skříň typu ABB s 25 porty. Veškeré vnitřní rozvody provedeny jako třífázové 3x2,5 3x1,5 4x2,5 5x2,5 Na přání je možné provedení přepěťových ochran.

21. Elektroinstalace – slaboproud

Trubková příprava pro datový rozvod od přijímače dat. Ve standartu se počítá se dvěma trasami. Rozvod pro vedení antény je veden v trubkové ochraně, ve standartu se počítá s jednou přípojkou v obývací místnosti. Anténa není součástí standardního vybavení domu, na přání lze dodat anténu nebo satelit. Na přání je možné dodat zabezpečovací systému přesné řešení dle konkrétního typu a možností.

22. Malba

Barva Het klasik bílá dispersní ve dvou vrstvách včetně penetračního podkladu pro lepší přilnavost.

23. Nátěry vnějších dřevěných konstrukcí

Lze vybrat ze základního vzorníku Remmers Hklazur.

24. Nátěry vnitřních dřevěných konstrukcí

Lze vybrat ze základního vzorníku Remmers Hklazur.

V ceně domu není zahrnuto:

Přípojky IS

- Projektová dokumentace
- Dešťová kanalizace
- Retenční nádrž
- Vsakovací jáma
- Oplocení pozemku
- Zpevněné plochy
- Terasa
- Okapový chodníček

- Komínové těleso Ciko TEC

Po dohodě možno nacenit a zrealizovat

Naši partneři

Kontakt